fbpx
МЕНЮ

ВИРОБНИК №1 В УКРАЇНІ МОДУЛЬНИХ ДЕРЕВ’ЯНО-КАРКАСНИХ ГОТОВИХ СПОРУД!

НАЙПОПУЛЯРНІШІ МОДЕЛІ

Ціни та іншу інформацію можна дізнатися у наших менеджерів за телефонами +38 093 180 88 46 / +38 098 46 77 997

ДОСВІД БІЛЬШЕ 10 РОКІВ

Понад десять років застосовуємо  знання, отримані  в США, під час участі в міжнародних виставках та досвід, отриманий після будівництва понад 400 різних будинків. Саме тому ми впевнені у своїй продукції та у каркасно-дерев’яній технології.

НАЙКРАЩІ МАТЕРІАЛИ

Виготовлення продукції із екологічно чистих, сертифікованих матеріалів.

ПРОФЕСІЙНІ СТАНДАРТИ

Робота з нами включає в себе ретельно сплановану серію кроків, в результаті яких замовник в найкоротші терміни отримує готовий будинок “під ключ” цехової збірки без зайвих витрат часу та без бруду на земельній ділянці.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ ТМ ``УКРАЇНСЬКА МРІЯ``

Все більшої популярності в Україні набувають модульні будинки завдяки своїй екологічності та енергоефективності. ТМ “Українська мрія” пропонує економічно доступне житло європейської якості.

МОЖЛИВІСТЬ ТРАНСПОРТУВАННЯ

Однією із вагомих переваг будинку ТМ “Українська мрія” є можливість транспортування на будь-якому етапі, навіть після встановлення на фундамент, тобто під час всього періоду експлуатації будинку.

ДОСТУПНА ЦІНА

Доступні будинки європейської якості. Придбайте будинок вже сьогодні та насолоджуйтесь життям.

ВИГОТОВЛЕННЯ ``ПІД КЛЮЧ``

Готові будинки цехової збірки передбачені для цілорічного проживання із   внутрішнім та зовнішнім оздобленням, внутрішніми комунікаціями (вода, світло, каналізація), міжкімнатними дверима, сантехнікою та кухонними меблями.

Модульні будинки та споруди ТМ"Українська мрія"