fbpx
МЕНЮ
  • Серпень

    7

    2018
  • 1653
  • 0
Модульний будинок: 5 переваг

Модульний будинок: 5 переваг

Останнім часом на ринку нерухомості все частіше можна зустріти пропозиції про покупку і продаж модульних будинків. Якщо для нашого ринку такі пропозиції є порівняно новими, то для західних ринків нерухомості поняття «модульний будинок», «модульні будівлі» є давно відомими і популярними. Сама назва «модульний» говорить про те, що така споруда виготовлена з модулів або готових блоків. У цій статті ми розглянемо п’ять переваг таких споруд в порівнянні з будівлями традиційного (цегляного, бетонного і т.п.) типу виготовлення.

1. Короткий час виготовлення.
Термін виготовлення модульних споруд невеликий, і може становити від декількох днів до декількох тижнів в залежності від проекту та складності конструкції. При цехової збірці можна досягти мінімального часу виготовлення завдяки концентрації зусиль і можливостей виробництва. Готову будівлю можна встановити на заздалегідь підготовленому фундаменті всього за кілька годин. Економія часу при цьому є суттєвою перевагою в порівнянні з іншими видами будівництва.

Модульний будинок: переваги_картинка

2. Екологічність і енергоефективність.
При виготовленні модульних будинків є можливість використовувати повністю екологічно чисті матеріали (деревину, мінеральну вату для утеплення і т.п.). Такі матеріали безпечні для здоров’я, відповідають необхідним стандартам екологічності, а також відрізняються енергоефективністю. Наприклад, якщо утеплити стіни модульних конструкцій мінеральною базальтовою ватою, то це забезпечить: низьку теплопровідність, негорючість, шумоізоляцію, а також зменшить витрати на опалення таких конструкцій в холодну пору року.

3. Мобільність.
Модульні будинки і споруди можна транспортувати практично у будь-яке місце. Вантажний автомобіль може доставити готову споруду з виробничого цеху прямо на ділянку замовника, а потім за допомогою крана споруду можна легко встановити на фундамент і після цього підключити всі необхідні комунікації. Якщо виникне необхідність, то таку споруду можна буде легко пересунути або просто перевезти в інше місце. Завдяки міцності каркаса, таке транспортування можна здійснювати багато разів.

4. Цінова перевага.
Завдяки доступності будівельних матеріалів, а також значного зменшення різних ресурсів, необхідних для будівництва, модульні будинки і будівлі виграють в ціні, а це також є істотною їх перевагою. Завдяки різноманітності проектів, можна задовільнити різні потреби і можливості потенційних покупців. Ви можете спланувати і спроектувати одноповерховий одномодульний будинок, а також багатомодульні будівлі в кілька поверхів.

5. Будівництво без будівельного сміття.
Всім відомо, що звичайне будівництво пов’язане з безліччю підготовчих, будівельних робіт, а також наявністю будівельного сміття, пилу і шуму. Все це зведено до мінімуму в разі модульно-каркасного будівництва. При цьому вам не потрібно буде вирішувати проблему транспортування та утилізації будівельного сміття. А чим менше проблем, тим краще, – з цим все будуть згідні!

Тому, якщо ви хочете купити будинок, якщо вам потрібно будівлю для бізнесу, – подумайте про варіант модульної споруди. Скористайтеся перевагами модульного будівництва, і вже в найкоротші терміни ви зможете реалізувати свою мрію, отримавши готовий будинок хорошої якості за доступною ціною!

LEAVE A COMMENT

You comment will be published within 24 hours.

Cancel reply

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Latest Posts
Most Viewed
Text Widget

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida Vehicula Dolor

Модульні будинки та споруди ТМ"Українська мрія"