fbpx
МЕНЮ
Модульный дом

НАША ПРОДУКЦІЯ ВИРІШУЄ НАСТУПНІ ВАШІ ПРОБЛЕМИ:

  • Економічно доступне житло/дача/офіс із оздобленням та сантехнікою.
  • Уникнення довгострокового будівництва – повністю готовий будинок з ремонтом та комунікаціями будується за короткий час і транспортується в готовому вигляді на вашу земельну ділянку.
  • Зниження витрат на комунальні послуги.
  • Можливість серійного виготовлення за короткий час для баз відпочинку.
  • Цехова збірка дозволяє підвищити якість будинку і уникнути впливу погодних умов на конструкцію споруди під час будівництва.
  • Можливість неодноразового переміщення будинку в процесі експлуатації.

ТМ “Українська мрія” –  виробник готових модульних будинків і споруд, які виготовляються в цеху, що дозволяє працювати в будь-яку погоду незалежно від сезону. Наш перший будинок був побудований ще в 2008 році. За цей час керівництво стажувалося в США, Норвегії, Польщі, вивчаючи технологію енергоефективного будівництва, яке позитивно зарекомендувало себе в таких країнах як Канада, США, Фінляндія, Норвегія, Угорщина, Литва, Румунія, Німеччина та ін. Популярність дерев’яно-каркасної технології набирає обертів і в нашій країні. Тільки за останні чотири роки нами побудовано більше 300 готових об’єктів.

Власником нашого заводу є польська компанія TRADE INDUSTRIAL COMPANY АB, яка знаходиться У м. Жешув (Польща). Під європейським брендом “TICAB HOUSE” випускається продукція для наших європейських та американських партнерів. На ринку України нас знають як ТМ “Українська мрія”.  Свідоцтво про реєстрацію № 266738.

Наші будинки, лазні і будівлі для бізнесу створені для тих, хто цінує свій час, оскільки кожен наш будинок повністю готовий до експлуатації. Розміри всіх споруд сплановані таким чином, щоб транспортувати їх по всій території України та за кордон в повністю готовому і придатному для життя вигляді. Замовнику залишається тільки зняти краном будинок з машини, встановити на фундамент (одномодульні будинки не потребують монтажу), приєднати зовнішні комунікації та занести меблі. ТМ “Українська мрія” постійно розвивається і розширює свої можливості. Сьогодні ми виготовляємо не тільки одно- і двохмодульні будинки, але й двоповерхові та трьох- , чотирьох- шестимодульні споруди “під ключ” тощо, в яких вже живуть і відпочивають наші покупці. Крім того, розпочато виробництво лазень і саун під ключ, споруд для відпочинку, резиденцій Святого Миколая з художнім розписом тощо. Варто також зазначити, що у 2018 році ми вийшли на міжнародний ринок, що підтверджує відповідність нашої продукції міжнародним стандартам якості. Сьогодні наші будинки вже є в Польщі, Чехії та Швеції.

Товариство з обмеженою відповідальністю “МануфактураГруп” є уповноваженою юридичною особою щодо продажу будинків ТМ “Українська мрія”

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ МАТЕРІАЛИ

Будинки виготовляються із екологічно чистої деревини та утеплюється мінеральною ватою.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Сучасні технології дозволять заощадити на комунальних платежах.

ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Виготовлення будинків за індивідуальними проектами.

НАША МІСІЯ

Наша місія – робити людей щасливими, здійснювати мрії про власне житло. На наше глибоке переконання, життя людини на стільки швидкоплинне, що дорогоцінний час треба витрачати на подорожі, спілкування з дітками та батьками, з друзями, з коханою людиною… а не на тривале та клопітне будівництво величезних будинків, які потім складно обігріти… В найкоротші терміни та за невеликі кошти ми втілюємо мрію наших замовників про власний будинок або дачу, що наближує їх до природи, а значить – до прекрасного! Часто з моменту першого дзвінка замовника в наш відділ продажів до підняття келиху шампанського на терасі власного будинку проходить лише 2-3 тижні, а решту часу свого життя вони витрачають на більш приємні справи.   Олександр та Наталя Боровські.

ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ

Чи підходить будинок для цілорічного проживання?

Так, всі наші будинки утеплені мінеральною базальтовою ватою, тому чудово підходять як для постійного проживання, так і для дач, готелів, офісів тощо. За бажанням замовника є можливість змінити утеплювач на будь-який екологічно-чистий натуральний матеріал, такий як: целюлозний утеплювач, костра льону, термольон тощо.

Яке опалення у будинку?

В базовій комплектації будинок має електричну систему опалення. Встановлені силові розетки під вікнами для електричних конвекторів та виведені на окремий автомат. Додатково виконуються підготовчі роботи для газового опалення, встановлення печі, каміну або твердопаливного котла.

Яке утеплення будинку?

Всі стіни, стеля та підлога утеплені базальтовою мінеральною ватою. В базовій комплектації товщина мінеральної вати у стінах – 10 см, підлога та стеля 15-20 см. Для постійного проживання рекомендуємо замовляти комплектацію Стандарт+ із утепленням в стінах 15 см та в стелі і підлозі – 20 см.

Чи підходить будинок для проживання у вологому кліматі?

Так, підходить. Даний будинок потребує простого фундаменту та дотримання рекомендацій по догляду за ним (фарбування раз на 2-5 років, перевірка з΄єднань тощо).  Крім цього наші будинки можуть встановлюватись на понтонах, в безпосередній близькості біля прісної або солоної води.

Чи можна змінити внутрішнє планування будинку?

Так, внутрішнє планування можна змінити. Для більш детального розуміння, де будуть меблі, розетки, освітлення наш позаштатний дизайнер може зробити ескізний план конкретного будинку за символічну вартість.

Чи можна змінити розміри зовні?

У довжину можна змінити до 12,5 м, ширина зазвичай не змінюється, але це залежить від конкретних потреб замовника та віддаленості земельної ділянки від виробництва , висота змінюється – до 20 см. якщо будинок транспортується однією машиною. В тому разі, коли дах може доставлятись окремою машиною, тоді і висота в кімнатах, і дах можуть бути значно вищі.

На скільки екологічні матеріали, що використані у будинку?

Всі матеріали екологічно чисті та безпечні для здоров’я.

Яка система вентиляції?

Вентиляційні канали та канали для витяжки робляться на замовлення.

Як довго може стояти будинок?

Гарантія на конструктив – 5 років, але стоять будинки каркасно-дерев΄яної технології мінімум 50 років за умови належного догляду та експлуатації.

Чим обробляються матеріали?

Каркас будинку обробляється спеціальним антисептиком, що додатково захищає деревину від гниття, горіння та шкідників. Для цього на виробництві є спеціальна ванна, отже обробка здійснюється шляхом занурення деревини у розчин, як того вимагає технологія. Всередині будинку використовуються фарби та лаки на водній основі, зовні – спеціальною фасадною фарбою з УФ фільтром.

Чи можна матеріал внутрішніх стін замінити на гіпсокартон?

Так, можна, на замовлення. Матеріал внутрішнього та зовнішнього оздоблення можуть бути різні за побажанням замовника.

Чи здійснюєте ви доставку?

У вартість будинку доставка не входить, але ми надаємо замовнику контакти кількох транспортних компаній, з якими найчастіше співпрацюємо, для узгодження з ними вартості та термінів доставки будинку.

Чи можна зареєструвати будинок на своїй ділянці?

Так. Наші будинки мають великий позитив через те, що їх можна оформляти і як нерухомість, і як тимчасові споруди (тобто не оформляти взагалі). Для оформлення будинку та отримання тех.паспорту на нього ми надаємо всі необхідні документи після підписання договору на виготовлення будинку.

Який максимальний розмір будинку ви можете виготовити?

На сьогоднішній день максимальний розмір будинку може бути близько 100 кв.м. Це 3-модульний будинок, який матиме розмір 6,8*15,9 м. Крім цього, на сьогоднішній день ми можемо виготовляти 4-6-12-модульні та двоповерхові споруди, вартість кв. метрів яких розраховується індивідуально.

Модульні будинки та споруди ТМ"Українська мрія"