fbpx
ru_RU uk
МЕНЮ

МОДУЛЬНІ БУДІВЛІ: ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Модульні будівлі набувають все більшу популярність в Україні та за кордом, завдяки своїм хорошим технічним та економічним показникам. Домогтися таких показників стало можливо завдяки технології, за якою виготовляються мобільні будинки від ТМ “Українська мрія”.

КАРКАСНО-ДЕРЕВ'ЯНА ТЕХНОЛОГІЯ

 • Високоефективна каркасно-дерев’яна технологія домобудівництва перевірена багаторічним досвідом багатьох країн, таких як США, Канада, Фінляндія, Швеція, Японія, Норвегія, Данія та ін.
 • Швидкість будівництва. Будинок цехової збірки виїжджає із виробництва повністю готовим і встановлюється на ділянці протягом декількох годин. Виготовлення будинку триває 10-14 днів за умови вільного місця в цеху.
 • Екологічність. Будинок виготовлений з екологічно чистих матеріалів: деревина хвойних порід, мінеральний утеплювач, імітація бруса (фальш-брус/блок-хаус), які відповідають стандарту Е1.
 • Енергоефективність. Стіни будинку утеплені базальтовою ватою, основними характеристиками якої є: низька теплопровідність, гідрофобна (водовідштовхуюча) властивість, висока паропроникність, негорючість, тепло- і шумо-ізоляційні властивості, стійкість до навантаження, щільність.
  Коефіцієнт опору теплопередачі R = “3,62” м.кв/Вт, (товщина 150 мм), R = “5” м.кв/Вт (товщина 200 мм) при нормативному не менше 2,8 м.кв/Вт, що дозволяє підвищити енергоефективність будинку і зменшити витрати на опалення до 50%.
  Утеплювач, який використовується в наших будинках має такі технічні характеристики:
Щільність, кг / м3 30
Теплопровідність λ10 ° C, Вт / м ° С 0,034
Теплопровідність λ25 ° C, Вт / м ° С 0,037
Класифікація по горючості не горючий (НГ)
Розмір плит, мм 1000 х 600
Товщина, мм 50-200
 • Вогне-біо-захист. Каркас будинку обробляється спеціальним розчином, який захищає деревину від горіння, гниття і шкідників терміном до 45 років.
 • Цехова збірка будинку дозволяє значно підвищити його якість, оскільки опади і волога не потрапляють всередину конструкції і в утеплювач.
 • Каркас. Командою ТМ “Українська мрія” розроблений настільки міцний каркас, що він з успіхом витримує транспортування на великі відстані. Будинки експлуатуються не тільки в Житомирі, Києві та Вінниці, а й в Одесі, Херсоні, Миколаєві, Львові, Умані та ін.
 • Утеплення стандартної комплектації: мінеральна базальтова вата 100 мм в стінах і мінеральна вата 150 мм в конструкції стелі та підлоги (для постійного проживання рекомендуємо додавати більше утеплення: в стіни – 150 мм, в конструкцію підлоги та стелі – 200 мм). Гідро-і паробар’єр з внутрішньої і зовнішньої сторони відповідно.
 • Можливість повної/часткової заміни утеплювача на такі як: целюлозний утеплювач, костра льону, термольон тощо.
 • Останнім часом нашими технологами внесено ряд змін в конструктив будинків, а саме: стропи для підняття краном будинку вмонтовані в конструкцію та входять у вартість; оновлено конструкцію підлоги, яка стала більш вентильованою; оновлено конструкцію стін таким чином, щоб уникнути “мостів” холоду через несні конструкції стін; вдосконалено конструкцію даху тощо.
 •  
 • З кожним новим будинком, з кожним відгуком покупця ми вносимо зміни, які разом із застосуванням даної  технології виробництва в підсумку створюють модульні будівлі та будинки “під ключ” із ще більшим комфортом та надійністю.

БУДИНОК ТМ ``УКРАЇНСЬКА МРІЯ`` - ЦЕ ЄВРОПЕЙСЬКЕ СУЧАСНЕ ЖИТЛО ЗА ДОСТУПНИМИ ЦІНАМИ!

Будинок потребує підключення до трьох комунікацій:
Електрика. На зовнішній стіні будинку встановлено щит для лічильника (в кожному регіоні є своя модифікація лічильників) з вхідним запобіжним автоматом.
Вода і каналізація. Будинок має власну внутрішню систему водорозведення та каналізації. Вода підключена до кухонної мийки, бойлеру, туалету, душової кабіни, виведені точки підключення для пральної машини та умивальника. Постачання води здійснюється через поліетиленову трубу діаметром 25 мм, яка повинна бути підключена до насоса, зануреного в колодязь, або до центрального водопостачання (можливе підключення до зовнішньої ємності в теплу пору року). Вихід каналізації здійснюється через трубу діаметром 110 мм в центральну каналізацію або в попередньо підготовлений септик (2 бетонні кільця/пластикова ємність тощо).
Модель 30, 36, 35, 42 кв.м не потребують монтажу. Монтаж моделей 60 і 72 кв.м здійснюється на ділянці замовника за один світловий день.

За додаткові кошти є можливість установки дров’яної печі, сонячного колектора, рекупіратора, теплої підлоги і бака для природного нагріву води на даху, які зроблять будинок енергонезалежним.

ВИДИ ФУНДАМЕНТІВ ДЛЯ БУДИНКІВ ТМ ``УКРАЇНСЬКА МРІЯ``

Модульні будинки та споруди ТМ"Українська мрія"